GARANTİ KONTÖR, tl yükleme sistemi, turkcell tl yükleme, vodafone tl yükleme, türk telekom tl yükleme, Parça kontör, parca kontor, parça kontür, parca kontur, kontör yükle, avea, turkcell, vodafon
GARANTİ KONTÖR 
7/24 ONLINE TL YÜKLEME - TURKCELL - TÜRK TELEKOM - VODAFONE
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
 Bayimiz Olun

Firmamız Hakkında

HAKKIMIZDA

Modern hayatı şekillendiren yeni teknolojileri kullanrak daha iyi bir kontör sistemi oluşturmak için çalışan Garanti Kontör, 2009 yılında kuruldu.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Garanti Kontör, çalıştığı alanlarda oyun kurucu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Parça Kontör, Fatura Ödeme, Web Dizayn, Online Satış, İletişim, Teknik Servis olmak üzere çeşitli sektörde faaliyet gösteren Garanti Kontör yeni yatırımlarıyla büyümesini sürdürüyor.

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Garanti Kontör, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendiriyor. Garanti Kontör standartları belirleyen, yeni sistemler geliştirerek ilerleyen, Türkiye de bir numara olma vizyonuyla, tüm problemleri aşarak büyümümeye devam ediyor.

 
Copyright © 2013 - GARANTİ KONTÖR
  KULLANIM ŞARTLARI
  GİZLİLİK
  tasarım ve programlama
teknografi V.2016