GARANTİ KONTÖR, tl yükleme sistemi, turkcell tl yükleme, vodafone tl yükleme, türk telekom tl yükleme, Parça kontör, parca kontor, parça kontür, parca kontur, kontör yükle, avea, turkcell, vodafon
GARANTİ KONTÖR 
7/24 ONLINE TL YÜKLEME - TURKCELL - TÜRK TELEKOM - VODAFONE
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
 Bayimiz Olun

Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin Önemlidir

Faaliyetlerinin merkezine her zaman müşterilerini koyan Garanti Kontör, Türkiyedeki en iyi, en güvenilir ve en yeni teknolojileri ilk olarak müşterilerinin kullanımına sunar. Türkiye’de bu standartları daha da yukarı taşıma misyonuyla, müşterilerinden aldığı geri bildirimleri aşağıdaki ana ilkelere bağlı olarak yönetir.

- Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti müşteri hizmetleri politikamızın esas ilkesi olup, tüm müşteri memnuniyeti çalışmalarımızı bu ilke kapsamında gerçekleştiririz.

- Kişisel bilgilerin gizliliği esasına uygun davranır, müşterilerimize ait bilgileri görev ve yetkilerimiz kapsamında sadece müşterilerimizin kendileri ile paylaşırız.

- Müşterilerimiz arasında ayrım yapmaksızın tüm şikayetleri objektif olarak ele alırız.

- Geri bildirimlerin tarafımıza iletilmesi için çeşitli kanallar yaratır ve bu kanalları müşterilerimizle paylaşırız.

- Her geri bildirimin çözüm sürecinde müşterilerimizle açık iletişim halinde olur, süreçle ilgili ön bilgilendirme yapar, her geri bildirime hedef sürede cevap vermeyi önemseriz.

- Müşterilerimizin olumsuz deneyimlerini kendimize bir ders olarak çıkarır, her şikayete ciddiyetle eğiliriz.

- Geri bildirim kaynaklarını düzenli olarak inceler ve gelişim alanlarımıza ilişkin aksiyonlar alırız.

- Süreçlerimizi yasal mevzuat kuralları ve mali kaynaklarımız çerçevesinde, müşteri ve çalışanlarımızın önerileri ile geliştiririz.

- Türkiye'de parça kontör sisteminin lideri olma vizyonumuz ışığında, müşterilerimizi ürün ve hizmetlerimizle ilgili doğru bilgilendirmeye ve kullanıcı deneyimlerini geliştirmeye gayret ederiz. 

 
Copyright © 2013 - GARANTİ KONTÖR
  KULLANIM ŞARTLARI
  GİZLİLİK
  tasarım ve programlama
teknografi V.2016